Aktuality

Martes Sport i AquaWave sponsorami największego zadaszonego parku wodnego w Europie

Dziś został otwarty Park Suntago, największy zadaszony park wodny w Europie. Martes Sport i marka AquaWave są sponsorami tego projektu.

32 zjeżdżalnie i 18 basenów

Suntago to świat wodnych atrakcji i raj dla wszystkich, którzy kochają pływanie oraz relaks w prawdziwie egzotycznej scenerii. Na terenie kompleksu znajdują się zjeżdżalnie, baseny, sauny oraz liczne atrakcje przygotowane z myślą o osobach w każdym wieku. 
Na miłośników dobrej zabawy i mocnych wrażeń czekają aż 32 różne zjeżdżalnie. Najdłuższa z nich liczy 320 metrów, czyli mniej więcej tyle, co wieża Eiffla. Dla fanów pływania przygotowano 18 różnych basenów, m.in. tropikalny, termalny oraz gigantyczny basen z falą. Na terenie kompleksu znajduje się również saunarium, a w nim 10 saun z różnych stron świata.

Dla dzieci i dorosłych

W Suntago ekscytujące przygody czekają zarówno na najmłodszych, jak i ich rodziców. Dzieci mogą korzystać z licznych zjeżdżalni, wodnego placu zabaw, a w Suntago Village – z animacji i zajęć tematycznych. Dorośli do dyspozycji mają tematyczne bary i restauracje oraz zabiegi pod okiem ekspertów
w strefie Wellness & SPA.

Suntago to wyjątkowy projekt nie tylko na mapie Polski, ale i Europy. Wszystkich, którzy kochają relaks – serdecznie zapraszamy!

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie parku oraz jego fanpage’u na Facebooku.

https://parkofpoland.com/pl/
https://www.facebook.com/parkofpoland/

Martes Sport i AquaWave sponsorami największego zadaszonego parku wodnego w Europie

O nás

Do Kapitálové skupiny Martes Sport patří společnosti zabývající se výrobou, distribucí a maloobchodním prodejem sportovního zboží na trhu střední a východní Evropy, zaměstnávající více než 3000 osob.