Aktuality

Weekend z mistrzami siatkówki plażowej

Tego wydarzenia nie może przegapić żaden miłośnik siatkówki plażowej. Już w najbliższy weekend, 6 i 7 sierpnia, w Ośrodku Rekreacyjno-Wypoczynkowym MOSIR w Żorach-Roju odbędą się IV Mistrzostwa Polski sędziów siatkarskich w siatkówce plażowej. Sportowych emocji z pewnością nie zabraknie.

Podczas imprezy na boisku zobaczymy 26 najlepszych par sędziowskich z całego kraju. Turniej rozgrywany będzie w kategorii par mieszanych. W sobotę do późnych godzin popołudniowych potrwają rozgrywki grupowe. W niedzielę odbędzie się faza finałowa, którą zakończy uroczysta dekoracja. 

W ubiegłym roku na najwyższym stopniu podium stanął duet z województwa mazowieckiego. Kto w tym roku udowodni, że znakomicie radzi sobie nie tylko w roli sędziego, ale i zawodnika?

Aquavawe, jako marka skierowana do miłośników pływania i aktywności plażowych, serdecznie zaprasza na to wyjątkowe wydarzenie.

Weekend z mistrzami siatkówki plażowej

O nás

Do Kapitálové skupiny Martes Sport patří společnosti zabývající se výrobou, distribucí a maloobchodním prodejem sportovního zboží na trhu střední a východní Evropy, zaměstnávající více než 3000 osob.