News

15. Bieg po Nowe Życie z Martes Sport

7 września w Warszawie odbędzie się jubileuszowa, 15. edycja Biegu po Nowe Życie – inicjatywy społecznej, której celem jest edukacja w zakresie transplantacji narządów. Martes Sport jest jednym z partnerów tego wydarzenia.

Sztafety w Wilanowie

Jubileuszowa edycja wydarzenia odbędzie się w wyjątkowym miejscu: sztafety pomaszerują na terenie zespołu pałacowo-parkowego w Wilanowie.

Tradycyjnie impreza rozpocznie się od wspólnej rozgrzewki. Zaraz po niej ruszy bieg, w którym zobaczymy m.in. Rafała Zawieruchę, Mariusza Czerkawskiego, Michała Żebrowskiego, Olgę Kalicką, Joanną Jabłczyńską, Macieja Musiała, Otylię Jędrzejczak, Piotra Kupichę i inicjatora projektu, Przemysława Saletę.

Edukacja o przeszczepach narządów

Głównym celem marszu nordic walking jest propagowanie idei polskiej transplantologii, szerzenie wiedzy na temat transplantacji narządów oraz aktywizacja społeczeństwa do świadomego oddawania narządów do przeszczepu. Impreza jest wspierana przez wiele towarzystw kulturalnych, sportowców, artystów oraz dziennikarzy. Martes Sport z przyjemnością dołączył do tego grona.

Zapraszamy do Warszawy!

15. Bieg po Nowe Życie z Martes Sport

About us

Martes Sport Group is comprised of companies manufacturing, distributing and retailing sports goods on the Central and Eastern European market, employing more than 3,000 people.