O firmie

Martes Sport

Martes Sport należy do grupy kapitałowej zrzeszającej spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych. Dzięki kompleksowej ofercie, innowacyjności, rozwiniętej sieci logistycznej i zrozumieniu potrzeb klientów jest liderem na rynku odzieży sportowej Europy Środkowej i Wschodniej, a z roku na rok zwiększa zasięg swojej działalności.

Spółka Martes Sport swoją działalność koncentruje wokół prowadzenia wielkopowierzchniowych sklepów sportowych zlokalizowanych w popularnych centrach handlowych. Dopełnieniem ich oferty są outlety marek Hi- Tec i Elbrus oraz sklepy marek Aquawave i Elbrus, a także prężnie rozwijana sprzedaż internetowa.

Historia spółki sięga 1993 roku, a pierwszy sklep Martes Sport został otwarty w 2005 roku w Czeladzi. Dziś sieć sklepów to ponad 200 adresów w Polsce i zagranicą. Dzięki szerokiej ofercie, doskonałym cenom, przyjaźnie zaprojektowanym przestrzeniom i fachowej obsłudze Martes Sport cieszy się niesłabnącą popularnością wśród klientów, a także regularnie zdobywa branżowe nagrody.

O nas

W sklepach Martes Sport znajdziesz szeroką ofertę topowych producentów z branży sportowej. Odzież i akcesoria do narciarstwa, kolarstwa, biegania, pływania, trekkingu, piłki nożnej, fitnessu i wielu innych dyscyplin sportowych.

Czekamy na Ciebie w ponad 220 sklepach Martes Sport w Polsce i za granicą. Gwarantujemy najlepsze ceny, liczne akcje promocyjne oraz wzorową i profesjonalną obsługę.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.