Odzież firmowa

Ubrania z nadrukiem - realizacje

Funkcjonujemy w branży sportowej jako producent oraz importer odzieży i obuwia oraz akcesoriów. Do naszego asortymentu wprowadzamy wyroby powstałe na bazie autorskich pomysłów i produkty znanych oraz cenionych marek. Proponujemy polary, kurtki, a także szereg rozwiązań pozwalających zachować komfort podczas uprawiania różnych dyscyplin – od trekkingu, poprzez pływanie, aż po sporty zimowe. Umożliwiamy pozyskanie odzieży reklamowej. Samodzielnie wykonujemy firmowe ubrania w oparciu o markowe produkty, wprowadzając stosowne nadruki.

Przywiązujemy bardzo dużą wagę do jakości wykonania. Odzież reklamowa z nadrukiem może być wzbogacona o dowolną grafikę. W każdym miejscu na powierzchni produktu jesteśmy w stanie umieścić logo, napis, itp. Możemy przygotować ubrania z nadrukiem w niewielkim formacie, jak też pokrywającym znaczą część stroju. Wykorzystujemy do tego celu bardzo dobrej jakości materiały oraz zaawansowane rozwiązania technologiczne, dzięki czemu efekty naszej pracy dobrze przylegają do tkaniny i są odporne na ścieranie.

Stale rozbudowujemy nasz asortyment wprowadzając nowe, ciekawe modele oraz produkty. Dbamy o dostarczenie najbardziej komfortowych, a przy tym ciekawych rozwiązań naszym Klientom. Będąc producentem możemy zaproponować bardzo atrakcyjne ceny i zagwarantować wysoką jakość naszych prac. Zachęcamy do przeglądania naszego katalogu w Internecie oraz zakupów w sieci sklepów stacjonarnych. Chętnie też odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty i realizacji zlecenia.

Odzież reklamowa BluePay
BluePay
Ubrania z nadrukiem Bravos
Bravos
Odzież z nadrukiem Caritas
Caritas
Odzież reklamowa Drogopol
Drogopol
Ubrania z nadrukiem Karcher
Karcher
Odzież z nadrukiem MDM S.A.
MDM S.A.
Odzież reklamowa z nadrukiem Po Świecie Kuchni
Po Świecie Kuchni
Ubrania z nadrukiem Sheraton
Sheraton

Dołącz do naszych klientów