Odzież firmowa

Technologie znakowania

W Martes Sport do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dzięki licznym technologiom znakowania, które wykorzystujemy, możemy zaproponować naszym klientom rozwiązania idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Nadruk cyfrowy z aplikacją na odzieży

Druk cyfrowy z aplikacją

W tej technologii nadruk wykonywany jest bezpośrednio na materiale. Dzięki stosunkowo niskim kosztom przygotowania druku warto go stosować w małych seriach, a nawet pojedynczych sztukach.

Nadruk sublimacyjny na białym poliestrze

Druk sublimacyjny na białym poliestrze

W tej technologii wykonywane są nadruki w wysokiej jakości fotograficznej. Jej zaletą jest także brak usztywnienia materiału w miejscu druku.

Nadruk sublimacyjny na naszywkach

Druk sublimacyjny na naszywkach

W tej technologii wykonywane są wysokiej jakości nadruki bezpośrednio na naszywkach.

Nadruk na odzieży - folia

Folia

W tej technologii wzory wycięte ze specjalnej folii (flock lub flex) nanoszone są bezpośrednio na materiał. Tego typu znakowanie można wykorzystać zarówno w przypadku pojedynczych egzemplarzy (np. numery sportowe lub nazwiska), jak i w dużych seriach. Zaletą tej technologii są z pewnością wysoka jakość.

Haft na odzieży

Haft

W tej technologii wykorzystywana jest specjalistyczna maszyna hafciarska. Jej zaletą jest wysoka jakość estetyczna wykonanego znakowania. Można ją stosować zarówno w małych seriach oraz częstych wznowieniach.

Nadruk za pomocą sitodruku

Sitodruk

W tej technologii farba zostaje nałożona na materiał. Każdy kolor jest umieszczany na materiale osobno. Ze względu na wysokie koszty przygotowania stosuje się go w przypadku zamówień większych serii.