Актуальности

Enduro Trails Adventure z Martes Sport

30 sierpnia odbędzie się kolejna edycja zawodów Enduro Trails Adventure w Bielsku-Białej. Organizatorzy postawili na przygodę, przyjemność z jazdy i pokazanie uczestnikom najciekawszych tras regionu. Martes Sport jest jednym ze sponsorów tego wydarzenia.

Trasa wyścigu będzie zawierała najlepsze i najbardziej wymagające technicznie ścieżki w regionie. Wyścig podzielono na odcinki dojazdowe, które uczestnicy będą pokonywali w grupach, podzielonych ze względu na stopień zaawansowania oraz odcinki specjalne – głównie zjazdowe, nastawione na sprawdzenie umiejętności technicznych uczestników. Sam przebieg trasy ma być niespodzianką i zostanie podany w ostatniej chwili. Zawodnicy o punkty będą walczyli indywidualnie, w wyznaczonych kategoriach wiekowych oraz w co najmniej dwuosobowych zespołach.

W tym roku organizatorzy postanowili położyć mniejszy nacisk na element rywalizacji, a bardziej skupić się na powrocie do korzeni enduro i zaproponować imprezę, która będzie znakomitą wycieczką w mniej lub bardziej znane tereny.

Zapraszamy!

Zdjęcie: strona organizatora

Enduro Trails Adventure z Martes Sport

О нас

В состав Концерна \"Martes Sport\" входят фирмы, занимающиеся производством, дистрибуцией и розничной продажей спортивных товаров на рынке Центральной и Восточной Европы, трудоустраивающие более 3000 человек.