Актуальности

Kolejna edycja Otylia Swim Tour z marką AquaWave

13 września w Świebodzicach odbędzie się pierwszy z cyklu tegorocznych warsztatów pływackich, organizowanych w ramach projektu Otylia Swim Tour. Marka AquaWave jest jednym z partnerów tego wydarzenia.

Otylia Swim Tour to cykl jednodniowych warsztatów skierowanych do młodych adeptów pływania, a także ich rodziców i trenerów. W ramach projektu dzieci biorą udział w zajęciach na basenie i sali gimnastycznej. Do ich prowadzenia Otylia Jędrzejczak zaprosiła wybitnych trenerów i ekspertów w swoich dziedzinach. Z myślą o rodzicach przygotowano warsztaty z psychologiem i dietetykiem - dzięki tym spotkaniom rodzice lepiej będą wiedzieli, jak pomagać swojemu dziecku w osiąganiu celów.

Celem projektu jest pokazanie najmłodszym, że każdy ma talent, musi tylko go w sobie odnaleźć i pielęgnować. Zajęcia mają nauczyć dzieci odwagi w podejmowaniu wyzwań i wytrwałości w ich realizacji, szacunku do siebie i innych, a także siły i zaradności. W ramach projektu powstanie również podręcznik dla młodych zawodników i ich rodziców, który usystematyzuje wiedzę przekazywaną podczas szkolenia.

Kolejne warsztaty odbędą się 27 września w Łodzi, 3 października w Katowicach i 24 października w Rybniku.

Serdecznie zapraszamy!

Kolejna edycja Otylia Swim Tour z marką AquaWave

О нас

В состав Концерна \"Martes Sport\" входят фирмы, занимающиеся производством, дистрибуцией и розничной продажей спортивных товаров на рынке Центральной и Восточной Европы, трудоустраивающие более 3000 человек.