Актуальности

Martes Sport dołącza do Programu Karta Dużej Rodziny

Z dumą możemy pochwalić się dołączeniem do Programu Karty Dużej Rodziny. Działający od początku ubiegłego roku Program to pierwsza ogólnopolska inicjatywa skierowana do dużych rodzin. 

Posiadacze Karty mogą korzystać ze zniżek oraz dodatkowych uprawnień w ponad tysiącu różnych instytucji na terenie Polski. Karta Dużej Rodziny nie jest jednak kolejnym kawałkiem plastiku, zajmującym miejsce w portfelu. Gwarantuje ona realne zniżki na szerokie spektrum usług i produktów: od jedzenia, książek czy zabawek, przez paliwo, koszty rachunków telekomunikacyjnych, aż po przejazdy pociągami oraz komunikacją miejską. Teraz rodziny mogą również skorzystać z 10% zniżki na zakupy w sklepach stacjonarnych oraz sklepie internetowym Martes Sport. 

Działania twórców Programu, polegające na zapewnieniu rodzinom o ograniczonych możliwościach budżetowych dostępu do produktów i usług, na które nie zawsze mogłyby sobie pozwolić, idealnie wpisuje się w filozofię Martes Sport. Od początku istnienia nasza firma stara się popularyzować aktywny tryb życia, poprzez oferowanie produktów wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Możemy się na tym polu pochwalić doskonałymi wynikami, dzięki którym Martes Sport jest obecnie jedną z największych sieci sklepów sportowych w kraju.

Przystąpienie do Programu Karty Dużej Rodziny było więc dla nas decyzją naturalną. Jesteśmy przekonani, że bardzo wielu beneficjentów Programu to nasi Klienci, przez co nasz udział w Programie może jedynie prowadzić do jeszcze większego upowszechniania się w Polsce sportu, turystyki i pozostałych form aktywności. Jeśli dzięki zniżkom, które daje Karta, rodziny będą mogły wspólnie spędzać czas na uprawianiu swoich ulubionych dyscyplin sportu, będzie to sukcesem zarówno Programu, jak i naszej firmy.

Martes Sport dołącza do Programu Karta Dużej Rodziny

О нас

В состав Концерна \"Martes Sport\" входят фирмы, занимающиеся производством, дистрибуцией и розничной продажей спортивных товаров на рынке Центральной и Восточной Европы, трудоустраивающие более 3000 человек.