Актуальности

Martes Sport głównym partnerem akcji “Włącz aktywność”

12 kwietnia w Sulejówku odbyła się trzecia impreza z cyklu spotkań z siatkarką Dorotą Świeniewicz, organizowanych pod hasłem “Włącz aktywność”. Następne będą miały miejsce w Wadowicach oraz Brennej. Głównym partnerem wydarzenia jest Martes Sport.

Celem akcji jest zachęcenie młodzieży do uprawiania sportu, większej aktywności na co dzień i zdrowego odżywiania. Zajęcia organizowane są w szkołach, a prowadzi je Dorota Świeniewicz, jedna z czołowych polskich siatkarek, zdobywczyni Mistrzostwa Europy w latach 2003 i 2005. Zwieńczeniem każdego ze spotkań jest wspólny trening, prowadzony przez siatkarkę oraz nauczycieli wychowania fizycznego.

W ramach wsparcia akcji Martes Sport przygotował dla uczestników kilkaset koszulek z hasłem “Włącz aktywność”. Mają być one dla uczniów dodatkową motywacją do polubienia aktywności w szkole i w czasie wolnym od zajęć. 

Za nami półmetek akcji „Włącz Aktywność z Dorotą Świeniewicz”. Po udanych wizytach w Puławach, Piasecznie oraz Sulejówku pod koniec maja jedna z najlepszych polskich siatkarek zagości jeszcze do Brennej oraz Wadowicach. Serdecznie zapraszamy!

Martes Sport głównym partnerem akcji “Włącz aktywność”

О нас

В состав Концерна \"Martes Sport\" входят фирмы, занимающиеся производством, дистрибуцией и розничной продажей спортивных товаров на рынке Центральной и Восточной Европы, трудоустраивающие более 3000 человек.