Актуальности

Nowy sklep Martes Sport w Lesznie

31 października zostanie otwarty kolejny sklep sieci Martes Sport. Zapraszamy do Leszna. 

Do tej pory miłośnicy aktywności z Leszna zakupy mogli robić w sklepie Martes Sport znajdującym się w Galerii Leszno. Od najbliższej środy produkty światowych sportowych marek, dostępne w naszej ofercie, kupią również
w CH Nasze Leszno.
  
W Martes Sport klienci znajdą stroje, obuwie i akcesoria niezbędne do uprawiania dyscyplin indywidualnych i drużynowych, sportów indoorowych, takich jak fitness, tenis czy crossfit oraz outdoorowych, m.in. biegania, kolarstwa czy jazdy na rolkach. Sklep zadba o fanów sportów sezonowych
i turystyki górskiej. W szerokiej ofercie coś dla siebie znajdą również osoby, które cenią wygodę nie tylko na treningach, ale też na co dzień: z myślą o nich nasz asortyment regularnie poszerzamy o modne i nowoczesne kolekcje lifestylowe. 

Sklepy sieci Martes Sport są przestronne i przyjazne dla klienta. Funkcjonalna i tematyczna organizacja działów sportowych ułatwia zakupy, a wyszkolona kadra jest zawsze gotowa na to, by pomóc i doradzić klientom. Takie połączenie to gwarancja udanych zakupów.

Zapraszamy!

Nowy sklep Martes Sport w Lesznie

О нас

В состав Концерна \"Martes Sport\" входят фирмы, занимающиеся производством, дистрибуцией и розничной продажей спортивных товаров на рынке Центральной и Восточной Европы, трудоустраивающие более 3000 человек.