Актуальности

Ruszyła Plaża Open

W miniony weekend ruszyła Plaża Open, największy w Polsce turniej siatkówki plażowej, mający rangę Mistrzostw Polski. Przez kolejne weekendy lipca zawodnicy będą rywalizować o najwyższe laury. Na kibiców czekają z kolei nie tylko sportowe emocje, ale też szereg atrakcji i niespodzianek. Martes Sport i Aquawave są sponsorami tego wielkiego sportowego wydarzenia. 

Inauguracja w Gdańsku

Po inauguracyjnym rozgrywkach w Gdańsku, które odbyły się w pierwszy weekend lipca, turniej zawita do Rybnika. W piątek odbędą się eliminacje, z kolei w sobotę i niedzielę siatkarki i siatkarze zmierzą się w turnieju głównym. Kibice mogą liczyć na wielkie sportowe emocje i nie tylko. Rozgrywkom będą bowiem towarzyszyły liczne atrakcje, takie jak konkursy i koncerty, a także Mecz Gwiazd. Coś specjalnego przygotowano również dla najmłodszych – trening siatkówki oraz strefę animacji. 

Z Rybnika Plaża Open ruszy do kolejnych  miast: Łodzi, Zamościa i Białegostoku. Ostatni turniej z cyklu odbędzie się w ostatni weekend lipca. 

Rozgrywki dla najmłodszych 

Podobnie jak w roku ubiegłym Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej poprzedziła Młoda Plaża Open, czyli turnieje siatkówki plażowej dla osób, które nie ukończyły jeszcze 18 lat. Rozgrywki dzieci i młodzieży odbywały się Bielsku-Białej, Wiśle, Wadowicach i Kętach. W ramach tego projektu zorganizowano również turniej towarzyski – Beskidzka Plaża.

Plaża Open w TV

Finałowe zmagania siatkarskie w każdym z miast będzie można obejrzeć również w telewizji, na kanale TVP Sport. Serdecznie zapraszamy do udziału w tych szczególnych zawodach! 

Ruszyła Plaża Open

О нас

В состав Концерна \"Martes Sport\" входят фирмы, занимающиеся производством, дистрибуцией и розничной продажей спортивных товаров на рынке Центральной и Восточной Европы, трудоустраивающие более 3000 человек.