Актуальности

UKS AVATAR – sukces w „Ślężańskim Mnichu”!

W niedzielę 8 kwietnia odbył się 31. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Ślężański Mnich” Memoriał Romana Ręgerowicza. Na zawodach zadebiutowali przedstawiciele współpracującego z Martes Sport młodzieżowego klubu kolarskiego UKS AVATAR.

Impreza w Sobótce oficjalnie rozpoczęła sezon kolarski w Polsce. Na zawodników czekała 18-kilometrowa trasa, prowadząca naokoło Ślęży. Na starcie stanęły zarówno grupy zawodowe, jak i amatorskie, nie zabrakło również zawodników z Czech, Niemczech, Litwy czy Białorusi.

Na starcie mogliśmy podziwiać najwybitniejsze polskie zawodowe grupy kolarskie, jak CCC, TEAM HUROM czy TEAM WIBATEH, obserwując jednocześnie narodziny nowych gwiazd w kategoriach młodzieżowych. Jedną z nich był niewątpliwie 14-letni Mikołaj Szulik z klubu UKS AVATAR, który – wyprzedając ponad 130 rówieśników – zagwarantował sobie 3. miejsce na podium w kategorii „Młodzik”. Bardzo dobrą dyspozycję zaprezentował również jego kolega z zespołu, Dawid Sekta.

Gratulujemy wspaniałych wyników i życzy dalszych sukcesów!

 

UKS AVATAR – sukces w „Ślężańskim Mnichu”!

О нас

В состав Концерна \"Martes Sport\" входят фирмы, занимающиеся производством, дистрибуцией и розничной продажей спортивных товаров на рынке Центральной и Восточной Европы, трудоустраивающие более 3000 человек.