Spółki

Martes Sport

Martes Sport to 329 sklepów w Polsce i poza jej granicami. To setki tysięcy zadowolonych klientów ceniących bogatą ofertę produktów sportowych w korzystnych cenach.

Spółka Martes Sport swoją działalność koncentruje wokół prowadzenia wielkopowierzchniowych sklepów sportowych zlokalizowanych w popularnych centrach handlowych. Dopełnieniem ich oferty są outlety marek Hi- Tec i Elbrus oraz sklepy marek Aquawave i Elbrus, a także prężnie rozwijana sprzedaż internetowa.

www.facebook.com/sklepmartes
www.sklepmartes.pl

Martes Sport
Iguana Group

Iguana Group

Iguana Group specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych. Kompleksowa oferta, innowacyjność i zrozumienie potrzeb klienta sprawiają, że systematycznie poszerza grono odbiorców na cały świecie. Do klientów Iguana Group należą: Intersport, Go Sport, Tesco, Auchan, Metro Group, Carrefour i wiele innych firm działających na rynku odzieży i akcesoriów sportowych.

Iguana Group posiada magazyny o łącznej powierzchni 20 000 m 2 , która docelowo zostanie zwiększona do 40 000 m 2 . Pozwala to na utrzymywanie zaopatrzenia na poziomie ok. 5 mln sztuk.

iguana.group

Farias

Farias specjalizuje się w projektowaniu i produkcji odzieży, obuwia, akcesoriów oraz bagażu. Kreuje produkty nowoczesne, funkcjonalne, zarówno o charakterze stricte sportowym, jak i lifestylowym. Spółka odpowiada za jakość i design takich popularnych brandów jak Iguana, Hi-Tec, Elbrus czy IQ.

Farias posiada zespół utalentowanych projektantów, którzy potrafią harmonijnie połączyć unikatowy i modny wygląd z funkcjonalnością. Zaawansowane zaplecze produkcyjne gwarantuje z kolei wysoką jakość asortymentu, a także szybkość i regularność dostaw.

W ramach swojej działalności Farias zajmuje się również kompleksowym tworzeniem odzieży na zlecenie. Dzięki stałej współpracy z zakładami produkcyjnymi na całym świecie jest w stanie dostarczyć całe kolekcje szyte na miarę – od pomysłu do finalnego produktu.

Farias
MS Trademarks

MS Trademarks

MS Trademarks jest właścicielem 8 marek sportowych i lifestylowych, oferujących odzież, obuwie, sprzęt i akcesoria do uprawiania różnych dyscyplin. Są to: Aquawave, Bejo, Coolslide, Elbrus, Huari, Iguana, IQ, Martes. Spółka posiada również licencję na dystrybucję marek znanych i cenionych na całym świecie, takich jak Hi-Tec, Arena, Magnum i Nike Accesories.

MS Trademarks może się pochwalić nowoczesnym, rozbudowanym działem marketingowym. Pozwala to oferować kontrahentom spółki i Grupy Kapitałowej profesjonalne wsparcie merytoryczne na etapie wdrażania nowych marek i ich sprzedaży oraz zapewniać gotowe, przetestowane narzędzia do ich promowania.

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.