Новини

Iguana Group po raz kolejny na RemaDays

W dniach od 12 do 14 lutego w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku - RemaDays. Swoje stoisko będą tam miały również marki należące do portfolio Iguana Group, będącej częścią Grupy Kapitałowej Martes Sport.

RemaDays Warsaw to jedna z największych imprez targowych branży reklamowej na świecie. Wydarzenie organizowane jest od 2005 roku
i rokrocznie przyciąga gości z całego świata. W ubiegłym roku w Warszawie pojawiło się 810 wystawców i ponad 20 000 zwiedzających z 52 krajów.

Trudno się jednak dziwić. Targi to doskonała okazja, by zaprezentować swoją ofertę, poznać najnowsze rozwiązania i trendy w swojej branży, a także nawiązać cenne biznesowe kontakty.

Przestrzeń targowa podzielona jest na 11 sektorów tematycznych, dotyczących takich obszarów jak upominki i tekstylia reklamowe, reklama wizualna, świetlna i nośniki reklamowe czy technologie, maszyny oraz materiały do druku.

Podczas targów swoje najnowsze kolekcje zaprezentują również marki
z portfolio Iguana Group.

Zapraszamy!

12-14.02.2020
PTAK WARSAW EXPO
al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn
HALA E, stoisko B26


 

Iguana Group po raz kolejny na RemaDays

Про нас

До складу Концерну \"Martes Sport\" входять товариства, які займаються виробництвом, дистрибуцією та роздрібним продажем спортивних товарів на ринку Центральної і Східної Європи, які працевлаштовують понад 3000 осіб.