Новини

Otwarcie sklepu Martes Sport w Biskupcu

24 października zostanie otwarty pierwszy sklep Martes Sport w Biskupcu. Dla fanów aktywności z położonej na Warmii miejscowości oznacza to łatwiejszy dostęp do szerokiej oferty produktów sportowych znanych i cenionych marek.

Do tej pory mieszkańcy Biskupca zakupy mogli robić w sklepach Martes Sport w pobliskim Olsztynie lub Mrągowie. Od środy w odzież, obuwie i akcesoria
z naszej oferty zaopatrzą się również w swoim mieście. 

Sklep Martes Sport w Parku Handlowym Tu i Teraz to połączenie dużego wyboru, atrakcyjnych cen i przestronnych wnętrz, w których zakupy robi się
z przyjemnością. Pasjonaci aktywności w ofercie znajdą produkty do biegania, pływania, jazdy na rowerze czy fitnessu. Szeroki wybór obuwia i odzieży turystycznej zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających fanów trekkingu. Całości dopełnią produkty dedykowane miłośnikom sportów drużynowych: piłki nożnej, futsalu czy siatkówki. 

Zapraszamy!

Otwarcie sklepu Martes Sport w Biskupcu

Про нас

До складу Концерну \"Martes Sport\" входять товариства, які займаються виробництвом, дистрибуцією та роздрібним продажем спортивних товарів на ринку Центральної і Східної Європи, які працевлаштовують понад 3000 осіб.