Новини

Sklep Martes Sport w Gryfinie

19 września sieć sklepów Martes Sport powiększy się o kolejny punkt. Fanów sportu, pasjonatów turystyki górskiej i tych, którzy cenią komfortową odzież na co dzień zapraszamy do Gryfina.

Sklep Martes Sport pojawi się w Parku Handlowym w Gryfinie. Do tej pory mieszkańcy miasta, chcąc skorzystać z oferty naszych sklepów, musieli jechać do Stargardu lub Szczecina. Teraz odzież, obuwie i akcesoria do uprawiania ulubionych dyscyplin kupią również w swoim mieście.

Oferta Martes Sport wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pasjonatów najpopularniejszych sportów: biegania, pływania, piłki nożnej, siatkówki, fitnessu czy jogi. W szerokim asortymencie nie brak odzieży, obuwia i sprzętu dla fanów turystyki górskiej. Otwarcie sklepu to również doskonała okazja, by zaopatrzyć się w produkty na sezon jesienny.

Zapraszamy!

Sklep Martes Sport w Gryfinie

Про нас

До складу Концерну \"Martes Sport\" входять товариства, які займаються виробництвом, дистрибуцією та роздрібним продажем спортивних товарів на ринку Центральної і Східної Європи, які працевлаштовують понад 3000 осіб.