Новини

Złote godło Konsumenckiego Lidera Jakości 2019 dla marki Hi-Tec

Marka HI-TEC otrzymała złote godło w programie Konsumencki Lider Jakości 2019. Wyróżnienie trafia do firm, które w opinii konsumentów mogą pochwalić się wysoką jakością produktów.

Marka Hi-Tec zajęła I miejsce w kategorii Odzież outdoorowa i akcesoria turystyczne. Złote godło trafiło do brandu w ramach ogólnopolskiego programu konsumenckiego, realizowanego przez redakcję Strefy Gospodarki, będącej niezależnym dodatkiem dystrybuowanym wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną. Celem programu jest wyłonienie najlepszych pod względem jakości marek i produktów dostępnych na polskim rynku.

Nagrody przyznawane są w oparciu o badanie konsumenckie, podczas którego klienci określają, jakie skojarzenie budzą w nich marki, a także dlaczego uważają je za najlepsze. 
Wyłanianie laureatów w oparciu o oceny konsumentów sprawia, że nagroda, jaką otrzymała marka Hi-Tec, jest tym cenniejsza.

Dziękujemy!

Złote godło Konsumenckiego Lidera Jakości 2019 dla marki Hi-Tec

Про нас

До складу Концерну \"Martes Sport\" входять товариства, які займаються виробництвом, дистрибуцією та роздрібним продажем спортивних товарів на ринку Центральної і Східної Європи, які працевлаштовують понад 3000 осіб.