Aktualności

CWB 2021 dla Martes Sport

Jak co roku Bisnode Polska weryfikuje kondycję finansową polskich firm, wyróżniając te o najwyższym poziomie stabilności. Mamy przyjemność poinformować, że firma Martes Sport uzyskała kolejny raz ten prestiżowy certyfikat.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej (CWB), nadawany z ramienia wywiadowni gospodarczej Bisnode, potwierdza stabilność i płynność finansową wyróżnianych przedsiębiorstw. O prestiżu CWB świadczy także fakt, że rygorystyczne kryteria jego nadawania spełnia zaledwie 1% polskich firm. 

Certyfikat przyznawany jest na podstawie kilku czynników, m.in. analizy moralności płatniczej według programu International Payment Monitor, analizy wskaźników finansowych ostatnich dostępnych sprawozdań finansowych, największej w Polsce bazy relacyjnych powiązań korporacyjnych i osobowych. Oznacza to, że wyróżnienie trafia do firm o danych finansowych dających gwarancję na wysoki poziom rentowności, zdolności i płynności finansowej.

CWB 2021 dla Martes Sport

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.