Aktualności

Drodzy Klienci !

Nowy porządek organizacji w Europie opiera się na 3 głównych centralach sprzedaży:

Region 1 – dla Środkowej i Wschodniej Europy zlokalizowany w Waldkirchen w Niemczech
Region 2 – dla Zachodniej i Południowej Europy zlokalizowany w Baar w Szwajcarii
Region 3 – dla Rosji/GUS (Moskwa) przewidywane otwarcie w listopadzie 2009

Z początkiem bieżącego roku uruchomiliśmy również międzynarodowy skład celny w Waldkirchen w Niemczech, jako wsparcie nowo utworzonej struktury, a także jako zaplecze dla terminowej realizacji zamówień.

Z przyjemnością ogłaszamy, że z dniem 1 czerwca 2009 firma Martes Sport Sp. z o.o. została mianowana naszym nowym dystrybutorem na Polskę. Jesteśmy przekonani, że jako silny gracz na rynku o rozległej sieci dystrybucji oraz obszernym zapleczu magazynowym Martes Sport Sp. z o.o. zapewni możliwie najlepszą obsługę sprzedaży produktów Iguana w Polsce.

Korzystając z okazji chcemy podziękować naszym klientom w Polsce za długoletnią współpracę i obecność marki Iguana w ich sklepach, a także firmie CMP Poland, naszemu byłemu dystrybutorowi za ostatnie 15 lat pracy.

Martes Sport Sp. z o.o. zajmie się obsługą dostaw na sezon zimowy 2009, w związku z tym prosimy o jak najszybszy kontakt z nimi w celu zapewnienia terminowej realizacji waszych zamówień zimowych.

Dziękujemy za uwagę i mamy nadzieję na owocną i długoterminową współpracę.

Z poważaniem,

Franz Koller
Prezes Zarządu
Higson International Ltd.

Drodzy Klienci !

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.