Aktualności

Hi-Tec partnerem imprezy „Wisła za półdarmo”

To już druga edycja imprezy, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem w całym kraju. Już w październiku zeszłego roku „Wisła za półdarmo” przyciągnęła sporą liczbę turystów, a także przedstawicieli mediów. Jak podkreślają organizatorzy, taka forma imprezy, gdzie gospodarze kuszą turystów niskimi cenami i ciekawym programem, okazała się świetnym pomysłem na promocję beskidzkiej miejscowości. 

Jedną z głównych atrakcji tegorocznej edycji imprezy jest gra terenowa „Zdobądź Wisłę”. W trzech etapach uczestnicy zabawy mają za zadanie odnaleźć charakterystyczne lokalizacje w Wiśle, zdobyć pieczątki i odpowiedzieć na proste pytania. Trzeci etap – mini przygodowy rajd Wisły 2009 z Hi-Tecem ma formę mini-rajdu adventure. To zapowiedź tego, co Wiśle będzie się działo kilka miesięcy później. W dniach 14-16 sierpnia odbędzie się bowiem Hi-Tec Rajd Przygodowy Wisła 2009. Memoriał Romka Radwana. Serdecznie zapraszamy na obydwie, sponsorowane przez Martes Sport, imprezy.

Oficjalna strona II edycji „Wisła za pół darmo”>>

Strona Hi-Tec Rajd Przygodowy Wisła 2009. Memoriał Romka Radwana>>

Hi-Tec partnerem imprezy „Wisła za półdarmo”

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.