Aktualności

Hi-Tec sponsorem Beskid Cup 2011

W dniach 15-16 października w Wilkowicach rozegrane zostaną Międzynarodowe Biegi na Orientację – Beskid Cup 2011. Impreza przyciągnęła ponad 400 zawodników z Polski, Czech, Ukrainy i Hiszpanii. Imprezą towarzyszącą Beskid Cup 2011 będą zawody Pucharu Polski w Trail-O (odmiana biegów na orientację, w których rywalizują także niepełnosprawni zawodnicy). Głównym sponsorem imprezy jest firma Hi-Tec.


Impreza Beskid Cup 2011 odbywa się po raz pierwszy, ale patrząc na listę startową i ilość zawodników, którzy zgłosili swój udział mam nadzieję, że już za rok uda nam się zorganizować kolejną edycję. Zawody, dzięki międzynarodowej randze, należą do najważniejszych w Polsce i jednocześnie zamykają ten sezon startów w biegach na orientację. Cieszę się, że udało nam się pozyskać takiego sponsora jak firma Hi-Tec, który jest fundatorem 70 nagród rzeczowych dla uczestników zawodów – stwierdza Krzysztof Bodzek z UKS ZSZ-Jedynka, organizator zawodów.


Szczegółowe informacje dotyczące Beskid Cup 2011 znajdują się na stronie internetowej zawodów: http://www.beskidcup.com.pl/ oraz na stronie Hi-Tec: http://www.hi-tec.com.pl/?nid=65

Hi-Tec sponsorem Beskid Cup 2011

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.