Aktualności

Hi-Tec sponsoruje krakowskie Travenalia

 Hi-Tec jest jednym ze sponsorów Festiwalu Podróżniczego Travenalia 2011 w Krakowie.


 W dniach 26-27 listopada, w krakowskim Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego odbędzie się jedno z ciekawszych wydarzeń zrzeszających miłośników podróżowania, zarówno tego bliższego jak i dalszego. 

Idea imprezy nawiązuje do spotkań podróżniczych, organizowanych w Krakowie już w latach 70 XX wieku. Były to spotkania stworzone zarówno dla podróżników, jak i wszystkich zainteresowanych tematyką podróżowania.

Impreza ma charakter otwarty oraz bezpłatny, a podczas dwudniowych pokazów zobaczyć będzie można pokazy filmów, slajdów oraz fotografii i ekspozycji tematycznych. Największą atrakcją festiwalu są jednak opowieści zaproszonych podróżników. 

Na uczestników konkursów tegorocznej edycji Travenaliów czekają atrakcyjne nagrody. Więcej szczegółów znaleźć można na oficjalnej stronie festiwalowej http://2011.travenalia.pl/ .

Hi-Tec sponsoruje krakowskie Travenalia

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.