Aktualności

Hi-Tec ufundował nagrody w zawodach Beskid Cup 2011

W dniach 15-16 października w Wilkowicach odbyły się Międzynarodowe Biegi na Orientację – Beskid Cup 2011. Impreza miała rangę Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Czech i zgromadziła na starcie blisko 400 zawodników.  Firma Hi-Tec była sponsorem imprezy i ufundowała nagrody dla uczestników.

Organizatorzy nie kryją zadowolenia z faktu zgromadzenia na starcie tak dużej liczby zawodników, a także pozytywnych głosów uczestników na temat samej imprezy:


Dotarło do nas wiele sympatycznych opinii dotyczących zawodów, co daje nam pewność, że wykonaliśmy dobrą robotę. Impreza miała wysoki poziom sportowy z racji rangi mistrzowskiej, natomiast taką wisienką na torcie było 70 niezwykle atrakcyjnych nagród ufundowanych przez firmę Hi-Tec, za co chcielibyśmy serdecznie podziękować. Czołowi zawodnicy w poszczególnych kategoriach mogli liczyć na pamiątkowe puchary, medale i dyplomy za osiągnięcia sportowe. Natomiast każdy, kto stanął na starcie, ukończył zawody i pojawił się na ceremonii zakończenia miał szansę na wylosowanie nagrody – stwierdza Krzysztof Bodzek z UKS ZSZ-Jedynka, organizator zawodów.


Szczegółowe informacje dotyczące zawodów, wyniki w poszczególnych kategoriach, a także zdjęcia i film z zawodów znajdują się na stronie internetowej imprezy: http://www.beskidcup.com.pl/

Hi-Tec ufundował nagrody w zawodach Beskid Cup 2011

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.