Aktualności

Himalaje zdobyte

 

Przez blisko dwa tygodnie w towarzystwie słynnego himalaisty pan Michał zmagał się z potęgą najwyższych gór świata i obcował z kulturą ludzi, zamieszkujących tamte tereny.  Jak powiedział nam zaraz po powrocie, organizacja wyprawy była znakomita.  Podzielił się również kilkoma wrażeniami z podroży: – "Przed wyjazdem zdawałem sobie sprawę, że Himalaje to olbrzymie góry, ale gdy stanąłem z nimi twarzą w twarz, ich ogrom przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Mówiąc krótko jestem zauroczony Himalajami i już w Nepalu planowałem swoją kolejną wyprawę w te strony, tym razem z moją żoną" – opowiadał Michał Michałowski.

Ekipie cały czas towarzyszyła telewizja TVN. Już jutro w programie Dzień dobry TVN (między godziną 9 a 9:30) pan Michał z panem Krzysztofem będą dzielić się wspomnieniami z pobytu w Himalajach. Dokładnie opowiedzą o tym, co przez te dni zobaczyli i podziwiali w Nepalu. Rozmowie towarzyszyć będzie film z wyprawy.

Serdecznie zapraszamy na tą ciekawą opowieść o trekkingu w Himalajach, a zwycięzcy jeszcze raz gratulujemy podróży.

Himalaje zdobyte

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.