Aktualności

Magdalena Solich-Talanda ambasadorką marki AquaWave

Rolę ambasadorki marki AquaWave objęła Magdalena Solich-Talanda, mistrzyni świata i wielokrotna rekordzistka Polski we freedivingu.

Magdalena Solich-Talanda zdobyła niemal wszystkie trofea polskich i międzynarodowych zawodów w nurkowaniu na wstrzymanym oddechu. Wśród największych sukcesów pływaczki znajdują się m.in. złote medale Mistrzostw Świata w pływaniu dynamicznym z płetwami i bez, 7 rekordów Polski oraz 2 rekordy świata w konkurencji DNF. Obecna „życiówka” Magdaleny to dystans 200 m, przepłyniętych na jednym oddechu. Wynik imponuje tym bardziej, że pływaczka z Bestwiny pobiła poprzedni rekord świata aż o 9 metrów! 

Najbliższy cel Magdaleny Solich-Talandy to obrona tytułów mistrzowskich i atak na rekordowy wynik podczas Mistrzostw Świata we freedivingu, rozgrywanych w dniach 23 czerwca – 1 lipca w serbskim Belgradzie. Marka AquaWave aktywnie wspiera reprezentantkę Polski w dążeniu do kolejnych laurów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą AquaWave i wspólnego kibicowania Magdalenie!

Foto: Elina Manninen

Magdalena Solich-Talanda ambasadorką marki AquaWave

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.