Aktualności

Martes Sport wspiera wicemistrzynię Polski

Magda Konior jest reprezentantką Polski, członkinią kadry przygotowującej się do Paraolimpiady w 2012 w Londynie. Swoją przygodę z zawodowym sportem rozpoczęła w 2006 roku. Najpierw wystąpiła podczas transmitowanego przez telewizję pokazu na krakowskim Rynku, który zorganizowała fundacja Anny Dymnej „Mimo wszystko”. Następnie zaczęła brać udział w oficjalnych zawodach. Jest dwukrotną wicemistrzynią Polski – w 2007 wywalczyła ten tytuł w kategorii do 60 kg, a w 2008 w kategorii do 56 kg. Osiąga sukcesy zarówno w zawodach osób niepełnosprawnych, jak i integracyjnych. Jej rekord podczas oficjalnych zawodów wynosi 67,5 kg.


Czuwający nad sportowym rozwojem Magdy Konior Stanisław Mirocha to szkoleniowiec o niezwykle bogatym doświadczeniu. Podczas swojej trenerskiej kariery pracował z kilkoma reprezentacjami Polski. W latach dziewięćdziesiątych był między innymi trenerem kadry narodowej juniorów i juniorek w trójboju siłowym. Jego najsłynniejszy wychowanek Andrzej Stanaszek to ośmiokrotny mistrz świata w wyciskaniu sztangi leżąc i dziesięciokrotny w trójboju siłowym.


Oficjalna strona Magdy Konior>>

Wywiad z Magdą Konior i  Stanisławem Mirochą na stronie Hi-Tec>>

Martes Sport wspiera wicemistrzynię Polski

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.