Aktualności

Otwarcie sklepu Martes Sport w Myśliborzu

Czas na otwarcie kolejnego sklepu Martes Sport! Od 29.04.2021r. zapraszamy do sklepu Martes Sport w mieście Myślibórz w województwie zachodniopomorskim. W stacjonarnym punkcie
Martes Sport na klientów czekają odzież, obuwie i akcesoria sportowe najlepszych marek m.in adidas, Puma, Nike, New Balance, Reebok, Salomon, Columbia, Hi-Tec, Elbrus.

Sezon wiosenno-letni to czas wycieczek oraz aktywności na świeżym powietrzu - sezonowe produkty, duży wybór rowerów, a także stałe kolekcje basic linii Martes Essentials, oferują wszystko co niezbędne do aktywnego trybu życia. Unikalny wybór znanych i cenionych producentów to gwarancja najnowszych trendów w modzie sportowej.

Asortyment sklepu to baza produktów dla całej rodziny, miłośników sportu, a także osób ceniących wygodny styl na co dzień. Co ważne, na każdego klienta czekają specjalne rabaty w ramach stałych promocji oraz Klubu Martes Sport. Zapraszamy na udane zakupy!

Otwarcie sklepu Martes Sport w Myśliborzu

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.