Aktualności

Otylia Swim Tour

8.05.2022 r. zakończyła się kolejna edycja Otylia Swim Tour, której jednym z partnerów jest marka Aquawave. W tym roku odbyła się w Zgierzu i Lubartowie. 

Otylia Swim Tour to cykl jednodniowych warsztatów dla młodych adeptów pływania, mających opanowane co najmniej 2 style pływackie: grzbietowy i dowolny. Mali sportowcy mają możliwość wzięcia udziału w zajęciach nie tylko na basenie, ale także na sali gimnastycznej, ucząc się poprawnej techniki i udoskonalając motorykę. 

Warsztaty skierowane są także do rodziców i trenerów dzieci, dla których zorganizowano spotkania z dietetykiem i psychologiem. Mają one na celu pomoc dorosłym wspierać młodych pływaków w zdobywaniu kolejnych sukcesów. 

Projekt Otylia Swim Tour to doskonała inicjatywa propagująca bezpieczne uprawianie sportów wodnych. Świadome podejście do zagrożeń jest szczególnie istotne w zbliżającym się okresie wakacyjnym.

Otylia Swim Tour

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.