Aktualności

Plaża Open 2018 z Martes Sport i AquaWave

W piątek 29 czerwca wystartuje 9. edycja Plaży Open, największego w Polsce turnieju siatkówki plażowej, mającego rangę Mistrzostw Polski. Martes Sport i marka AquaWave są sponsorami tego wydarzenia.

5 miast
Tegoroczna edycja imprezy została objęta patronatem Ministra Sportu i Turystyki i może się pochwalić najwyższą pulą nagród finansowych w historii. Turnieje będą odbywać się w pięciu miastach: Dąbrowie Górniczej (29 czerwca-1 lipca), Rybniku (6-8 lipca), Łodzi (11-13 lipca), Zamościu (20-22 lipca) i Białymstoku (27-29 lipca).

Głośne nazwiska
Na zawodach swoją obecność zapowiedzieli najlepsi zawodnicy, m.in. Michał Kądzioła, Marcin Ociepski i Jarosław Lech. Trudno się jednak dziwić: Plaża Open to bowiem rozgrywki o awans do turnieju finałowego Mistrzostw Polski, które odbędą się w Krakowie. Imprezie tradycyjnie już będzie towarzyszyła Młoda Plaża Open, czyli turnieje siatkówki plażowej dla osób, które nie ukończyły jeszcze 18 lat. 

Atrakcje dla kibiców
Specjalne niespodzianki przygotowano również dla kibiców. Oprócz meczu gwiazd i pokazu siatkarskich umiejętności fani plażówki będą mogli wziąć udział w turnieju Vyllejbalon i mundialu na wodzie, a także odwiedzić strefę Historii Polskiej Siatkówki. 
Zapraszamy!

foto: Agencja Fotografii Sportowej KamPas Sport

Plaża Open 2018 z Martes Sport i AquaWave

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.