Aktualności

Sklep Martes Sport w miejscowości Třinec

Sieć sklepów Martes Sport regularnie rozbudowuje się nie tylko w Polsce, ale i za granicą. 21 czerwca zostanie otwarty kolejny sklep w Czechach. 

Sklep pojawi się w City Market Třinec. Położona w historycznych granicach regionu Śląska Cieszyńskiego miejscowość może się pochwalić nie tylko licznymi zabytkami, ale też dobrymi warunkami do uprawiania aktywności – znajduje się tam m.in. wyciąg krzesełkowy na szczyt Jaworowy. W mieście swoją siedzibę mają też klub piłkarski i klub hokejowy. 

Sklep Martes Sport w centrum handlowym City Market będzie już ósmym sklepem naszej sieci w Czechach. Miłośnicy sportu znajdą w nim odzież, obuwie i sprzęt do uprawiania ulubionych dyscyplin. Asortyment, na który składają się produkty cenionych, światowych marek, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów różnych dyscyplin: biegania, jazdy na rowerze, skatingu, pływania, turystyki górskiej, fitnessu, a także siatkówki czy piłki nożnej. W ofercie nie brak również kolekcji lifestylowych, stworzonych z myślą o miłośnikach wygody i sportowego stylu.

Zapraszamy!

Sklep Martes Sport w miejscowości Třinec

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.