Aktualności

Zimowa Akademia Sportu z gwiazdami!

Igrzyska Zimowej Akademii Sportu to impreza dla każdego. Zapraszamy amatorów, fanów i wszystkich dla których sporty zimowe są wielką ciekawostką. Najważniejszy jest aktywny udział, a dla szczególnie aktywnych mamy atrakcyjne nagrody od firmy Martes Sport. Takiego multidyscyplinarnego formatu imprezy m.in. z curlingiem, biathlonem, short trackiem i hokejem jeszcze nikt nie proponował. Spotkanie ze sportami zimowymi rozpoczynamy już 12 i 13 lutego w Parku Śląskim, następnie przenosimy się do hali 17 lutego w Żorach oraz 18 lutego w Bełchatowie by wrócić w plener Stadionu Śląskiego 24 i 25 lutego, kończąc cały tour 26 lutego w Żorach.

Zimowa Akademia Sportu jest wspierana przez wybitnych sportowców sportów zimowych, takich jak: wicemistrzynię świata w biathlonie Krystynę Guzik, brązową medalistkę mistrzostw świata w snowboardzie (halfpipe) Paulinę Ligocką, medalistkę Igrzysk Olimpijskich Katarzynę Bachleda-Curuś, oraz Weronikę Nowakowską wicemistrzynię świata w biathlonie.

Zobacz więcej na www.facebook.com/zimowaakademiasportu

Zimowa Akademia Sportu z gwiazdami!

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.