Aktualności

Złote Godło Lauru Konsumenta ozdobi Hi-Tec

Ogólnopolski plebiscyt popularności produktów i usług Laur Klienta i Konsumenta organizowany jest przez firmę Kowalski Pro-Media / redakcję Rzeczy o Biznesie w Dzienniku Rzeczpospolita oraz Stron Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej wydawcę dodatków promocyjnych do dzienników Rzeczpospolita, Dziennik Gazeta Prawna. 

Wyróżnienie przyznawane jest na podstawie głosów zebranych za pośrednictwem sond zamieszczanych na portalach oraz w serwisach tematycznych grupy AGORA SA, drogą telefoniczną a także dzięki formularzowi ze storny internetowej projektu, zaś respondenci proszeni są o wskazanie "którą markę uważają za najpopularniejszą i chętnie poleciliby ją innym osobą?". Tym sposobem marka Hi-Tec uplasowała się na I miejscu, zdobywając złoty Laur Konsumenta 2012 w kategorii odzież i sprzęt turystyczny.

Zadaniem plebiscytu jest ustalenie i nagrodzenie najpopularniejszych produktów i marek w różnych kategoriach. Zdobyty Laur ma dużą wartość promocyjną i będzie od teraz zdobił opakowania produktów Hi-Tec.

Złote Godło Lauru Konsumenta ozdobi Hi-Tec

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.