Aktuality

Nowy sklep Martes Sport w Czechach - Jihlava

Już 3 czerwca sieć sklepów Martes Sport powiększy się o nowy punkt na terenie Czech. Sklep zlokalizowany za południową granicą Polski będzie znajdował się w nowo powstałym obiekcie Aventin Shopping Jihlava. Na Klientów czekają wyjątkowe promocje oraz asortyment produktów sportowych w postaci odzieży obuwia i sprzętu sportowego. Prosty i przejrzysty układ sklepu stanowi nawigację, dzięki której proces zakupów jest wygodny. Dodatkowym wsparciem podczas zakupów będzie wykwalifikowana załoga sklepu, która chętnie pomoże w wyborze odpowiednich produktów 

Asortyment sklepu dedykowany jest miłośnikom aktywnego i wygodnego stylu życia. Dostępność kluczowych marek sportowych takich jak: adidas, Puma, Nike, Reebok, Elbrus, Hi-Tec, New Balance i wiele innych znanych brandów to gwarancja udanych zakupów. 

Zapraszamy na sportowe zakupy! 

Nowy sklep Martes Sport w Czechach - Jihlava

O nás

Do Kapitálové skupiny Martes Sport patří společnosti zabývající se výrobou, distribucí a maloobchodním prodejem sportovního zboží na trhu střední a východní Evropy, zaměstnávající více než 3000 osob.