Kariera

W tym miejscu prezentujemy aktualne oferty pracy w Martes Sport

Zgrany team i stabilna praca – dołącz do nas!

Poznaj wartości, jakimi kierujemy się w biznesie i upewnij się, że nasza firma jest miejscem, w którym widzisz się nie tylko dziś, ale też za 10 lat!

Aktywna pasja

Jesteś aktywny? Czas wolny najchętniej spędzasz na biegowej ścieżce, w sali treningowej, na rowerze czy na rolkach? Nasze ideały na pewno będą Ci bliskie! Promowanie aktywności, pokazywanie ludziom, że sport to ogrom korzyści dla ich zdrowia, samopoczucia i sylwetki to coś, co staramy się robić na co dzień.

Siła zespołu

Siła tkwi w grupie! Cenimy dobre relacje w pracy, bo przekładają się one na integrację zespołu i świetne pomysły. Jeśli chcesz być częścią ambitnego, młodego zespołu, w którym będziesz naprawdę dobrze się czuć – aplikuj już teraz!

Stabilna praca

Grupa Kapitałowa Martes Sport działa na rynku od ponad 20 lat i może pochwalić się stabilnym zapleczem finansowym oraz mocnym kapitałem ludzkim. Dzięki temu możemy Ci zaoferować atrakcyjne warunki pracy i szereg dodatkowych benefitów, takich jak: ubezpieczenie na życie i Pracowniczy Program Emerytalny finansowane przez pracodawcę oraz kartę MultiSport Plus.

Ambitne cele

Dołączając do Martes Sport, staniesz się częścią zespołu, wyznaczającego rynkowe trendy. Według London Stock Exchange Group Martes Sport należy do przedsiębiorstw o najlepszych perspektywach wzrostu w najbliższych latach w całej UE. Dowodem dynamicznego rozwoju firmy są również liczne nagrody, przyznawane zarówno przez klientów, jak i branżowych specjalistów.

Nie samą pracą żyje człowiek

Kiedy mówimy, że kochamy sport, nie jest to tylko modnym sloganem. Wierzymy w ludzi, ich pasje i marzenia i staramy się wspierać ich w realizacji celów. Poznaj akcje, imprezy, zawody, jakie wspieramy i poczuj z nami radość, jaką daje pomaganie innym.
Aktualności

Rozwój to podstawa

Rozwój jest dla nas bardzo ważny. To on bowiem pozwala nam nie tylko kierować coraz lepszą ofertę do naszych klientów, ale też zapewniać coraz więcej miejsc pracy i coraz lepsze warunki członkom naszego zespołu. Poznaj dynamicznie rozwijającą się sieć Martes Sport i poczuj dumę z bycia częścią firmy!
Nasze sklepy

Działaj w zespole lidera rynku!

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób. Poznaj historię Grupy i przekonaj się, że z nami możesz budować stabilną przyszłość.
Grupa Kapitałowa
Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, ale obecnie nie prowadzimy rekrutacji w twojej lokalizacji, prześlij swoje CV na adres praca@martessport.com.pl wpisując w tytule maila stanowisko i miasto. Będziemy w kontakcie.

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.