Odzież firmowa

Połączenie potencjału wyspecjalizowanych spółek Grupy Kapitałowej Martes Sport pozwoliło stworzyć rozwiązania dopasowane do potrzeb różnych grup odbiorców. Jednym z nich jest dostarczanie wysokojakościowej odzieży według indywidualnych wytycznych klientów. Sprawną realizację zamówień umożliwia precyzyjnie dopracowany proces produkcyjny.

Rozbudowane zaplecze projektowe-techniczne, doświadczony zespół grafików i projektantów oraz dostęp do wysokiej jakości tkanin technicznych gwarantują szytą na miarę odzież w atrakcyjnych cenach. Co ważne klienci mogą liczyć nie tylko na doskonałej jakości finalny produkt, ale też dostęp do know-how już na etapie wyboru optymalnej odzieży do konkretnych zastosowań. Istnieje również możliwość spersonalizowania odzieży i akcesoriów logotypem klienta różnymi metodami: haft komputerowy, nadruk, naszywka itp.

Odzież przygotowana przez Grupę Kapitałową wykorzystywana była m.in. w takich firmach, jak: Tikkurila, Mapei, Dulux, Payback, Statoil, SC Johnson, Stanley Black&Decker, Isover Saint Gobain, Beko.

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.