Outlety Hi-Tec

W outletach Hi-Tec klienci znajdą produkty brytyjskiej marki w bardzo atrakcyjnych cenach. Firma istnieje na rynku od 1974 roku oferując produkty, które towarzyszą miłośnikom górskich wędrówek w zdobywaniu szczytów. To rozwiązania gotowe na realizację ambitnych wyzwań i pokonywanie własnych słabości. Do atutów produktów tej marki należą wykorzystane w produkcji ubrań technologie, jak m.in. wodoszczelność, oddychalność, filtr słoneczny, itp. Zapewniają poczucie wygody podczas każdego kroku

Marka znana jest ze swoich innowacyjnych rozwiązań, jej produkty cenią zarówno miłośnicy gór i podróżowania, jak również pasjonaci sportu. Końcówki kolekcji i produkty z poprzednich sezonów dostępne w outletach to z kolei gwarancja zakupów na każdą kieszeń. W tego typu sklepach Hi-Tec można przygotować się na wyjazd nie wydając fortuny, a zyskując dobre jakościowo produkty. Dla poszukujących sportowej odzieży, obuwia oraz akcesoriów polecamy odwiedziny w sklepach z końcówkami kolekcji. W ofercie znajdziecie produkty dedykowane dla mężczyzn, kobiet oraz dzieci.

Outlety Hi-Tec

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.