Sklepy AquaWave

Miejscem dla miłośników sportów wodnych i wypoczynku nad wodą są sklepy AquaWave. To marka, która w swojej ofercie posiada męskie, damskie i dziecięce stroje kąpielowe, koszulki, szorty oraz akcesoria: czepki, okulary przeciwsłoneczne czy okularki pływackie. Tym, co wyróżnia jej produkty, są żywe kolory, efektowne wzornictwo i wygoda.

Firma AquaWave stosuje w swoich wyrobach specjalne technologie, które zapewniają komfort podczas plażowania oraz kąpieli w basenie, jeziorze czy morzu. W produktach stosowane są materiały odporne na chlor, szybkoschnące i super lekkie. Obuwie dobrze dopasowuje się do anatomicznych kształtów stopy, a dzięki specjalnej twardej podeszwie chroni przed kamieniami. Maski i okulary wodne zaopatrzone są natomiast w powłoki zapobiegające parowaniu oraz regulacje, które pozwalają na dokładne dopasowanie do twarzy.

Wszystko to sprawia, że cieszą się rosnąca popularnością wśród młodych, aktywnych ludzi, którzy lubią się wyróżniać.

AquaWave

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.