Sklepy Elbrus

W sklepach Elbrus klienci znajdą odzież sportową, obuwie i akcesoria do uprawiania ulubionych dyscyplin letnich i zimowych, takich jak bieganie, fitness, trekking czy narciarstwo. Ponadto oferta firmy obejmuje także wysokiej jakości produkty do noszenia na co dzień.

Firma Elbrus tworzy produkty stylowe, wygodne, o sportowym charakterze, a dzięki temu że łączy efektowny design i wysoką jakość, grono jej sympatyków w Europie systematycznie rośnie. W odzieży oraz obuwiu materiały zostały bardzo starannie dobrane pod kątem charakteru zastosowania i sezonu. W markowych sklepach można znaleźć odzież sportową tej marki na każdą porę roku, dzięki czemu możliwe jest skomponowanie garderoby na wyjazd w różnych warunkach pogodowych.

Dodatkowym atutem produktów tej marki jest wykorzystanie dopracowanych technologii, które poprawiają komfort noszenia podczas każdej aktywności fizycznej. Innowacyjne rozwiązania zostały użyte także w akcesoriach sportowych, przydatnych podczas wędrówek górskich, trekkingu, jak i aktywnego dnia w mieście.

Elbrus

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.