Outlety Elbrus

W outletach Elbrus na klientów czekają stylowe, nowoczesne i wygodne produkty polskiej marki odzieżowej z poprzednich sezonów oraz końcówki kolekcji. Marka Elbrus ceniona jest za wykorzystanie w swoich produktach wysokiej jakości materiałów (m.in. wełna merino, pianka EVA, siateczka mesh) oraz zastosowanie różnorodnych technologii, które zwiększają wygodę podczas aktywności fizycznej (m.in. quickdry, airway, antibacterial). Firma proponuje komfortową odzież, obuwie i szereg dodatków dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Ponadto produkty świetnie prezentują się na sylwetce.

Dzięki outletom klienci mogą liczyć na dostęp do wysokiej jakości obuwia, odzieży i akcesoriów w bardzo atrakcyjnych cenach. W ich ofercie każdy coś dla siebie znajdzie - zarówno miłośnicy sportów outdoorowych i indoorowych, jak również osoby, które na co dzień preferują sportowy, ale modny i efektowny styl. Warto zapoznać się z ofertą, by odpowiednio zaopatrzyć się na wyjazd – szczególnie, gdy planujecie wyjazd obfitujący w atrakcje związane z aktywnością fizyczną.

Outlety Elbrus

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.