Spółki

Martes Sport

Martes Sport to ponad 360 sklepów w Polsce i poza jej granicami. To setki tysięcy zadowolonych klientów ceniących bogatą ofertę produktów sportowych w korzystnych cenach.

Spółka Martes Sport swoją działalność koncentruje wokół prowadzenia wielkopowierzchniowych sklepów sportowych zlokalizowanych w popularnych centrach handlowych. Dopełnieniem ich oferty są outlety marek Hi- Tec i Elbrus oraz sklepy marek Aquawave i Elbrus, a także prężnie rozwijana sprzedaż internetowa.

www.facebook.com/sklepmartes
www.sklepmartes.pl

Martes Sport
Iguana Group

Iguana Group

Iguana Group specjalizuje się w dystrybucji odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych. Kompleksowa oferta, innowacyjność i zrozumienie potrzeb klienta sprawiają, że systematycznie poszerza grono odbiorców na całym świecie.
Do największych klientów Iguana Group należą: Transgourmet Polska, Auchan Polska, Metro Group, Tesco International, TK MAXX  i wiele innych firm działających na rynku odzieży i akcesoriów sportowych.

iguana.group

Farias

Farias specjalizuje się w projektowaniu i produkcji odzieży, obuwia, akcesoriów oraz bagażu. Kreuje produkty nowoczesne, funkcjonalne, zarówno o charakterze stricte sportowym, jak i lifestylowym. Spółka odpowiada za jakość i design takich popularnych brandów jak Aqua Wave, Bejo, Coolslide, Elbrus, HI-TEC, Huari, Iguana, IQ, Magnum, Radvik.

Farias posiada zespół utalentowanych projektantów, którzy potrafią harmonijnie połączyć unikatowy i modny wygląd z funkcjonalnością. Zaawansowane zaplecze produkcyjne gwarantuje z kolei wysoką jakość asortymentu, a także szybkość i regularność dostaw.

W ramach swojej działalności Farias zajmuje się również kompleksowym tworzeniem odzieży na zlecenie. Dzięki stałej współpracy z zakładami produkcyjnymi na całym świecie jest w stanie dostarczyć całe kolekcje szyte na miarę – od pomysłu do finalnego produktu.

Farias
MS Trademarks

MS Trademarks

MS Trademarks jest właścicielem 9 marek sportowych i lifestylowych, oferujących odzież, obuwie, sprzęt i akcesoria do uprawiania różnych dyscyplin. Są to: Aquawave, Bejo, Coolslide, Elbrus, Huari, Iguana, IQ, Martes, Radvik. Spółka posiada również licencję na dystrybucję marek znanych i cenionych na całym świecie, takich jak Hi-Tec, Arena, Magnum i Nike Accesories.

MS Trademarks może się pochwalić nowoczesnym, rozbudowanym działem marketingowym. Pozwala to oferować kontrahentom spółki i Grupy Kapitałowej profesjonalne wsparcie merytoryczne na etapie wdrażania nowych marek i ich sprzedaży oraz zapewniać gotowe, przetestowane narzędzia do ich promowania.

Ponadto MS Trademarks jest agencją marketingową 360o i świadczy usługi dla klientów zewnętrznych. Specjalizuje się w szeroko pojętych działaniach promocyjnych, poczynając od tworzenia strategii kampanii reklamowej, poprzez jej realizację (tworzenie i produkcja materiałów drukowanych, digitalowych, sesji fotograficznych, zakup nośników reklamowych etc.), po monitorowanie rezultatów jakie kampania przyniosła.

Malowany Dworek

Malowany Dworek to spółka logistyczna obsługująca wszystkie spółki wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Martes Sport. Obecnie zarządza powierzchnią magazynową przekraczającą 35 tys. m2. Organizuje dostawy do sklepów detalicznych Martes Sport. Zaopatruje również klientów hurtowych spółki Iguana Group.

Malowany Dworek

O nas

W skład Grupy Kapitałowej Martes Sport wchodzą spółki zajmujące się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów sportowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej, zatrudniające ponad 3000 osób.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.