Новини

Otwarcie sklepu Martes Sport w Augustowie

W czwartek 29 października sieć sklepów Martes Sport powiększy się
o kolejny punkt – w Augustowie. W szerokiej ofercie sklepu odzież, obuwie i akcesoria znajdą fani turystyki górskiej oraz najpopularniejszych dyscyplin.

Sklep zostanie otwarty w Parku Handlowym. W asortymencie coś dla siebie znajdą zarówno prawdziwi pasjonaci sportu, jak i osoby, które dopiero zaczynają swoją aktywną przygodę. Martes Sport wychodzi naprzeciw oczekiwaniom miłośników najpopularniejszych dyscyplin, takich jak bieganie, pływanie, piłka nożna, siatkówka i koszykówka, crossfit, kolarstwo czy narciarstwo. W ofercie sklepu nie brak również sezonowych kolekcji lifestylowych, tworzonych z myślą o osobach, które cenią wygodę również na co dzień.

Na półkach Martes Sport znaleźć można takie znane i cenione marki jak adidas, arena, Elbrus, Hi-Tec, Nike, Puma, Reebok, Salomon. Przestronne wnętrza, szeroki wybór, atrakcyjne ceny i pomocny personel to gwarancja udanych zakupów. 

Zapraszamy!

Otwarcie sklepu Martes Sport w Augustowie

Про нас

До складу Концерну \"Martes Sport\" входять товариства, які займаються виробництвом, дистрибуцією та роздрібним продажем спортивних товарів на ринку Центральної і Східної Європи, які працевлаштовують понад 3000 осіб.